POZNAJ NIEKTÓRE Z OPINII UŻYTKOWNIKÓW EXAQUA

Fotometry Exaqua wspierają codzienną pracę w wielu instytucjach, firmach, sklepach i domach.

WYGODA DLA UŻYTKOWNIKA

NIEZAWODNOŚĆ ANALIZY

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA

Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź
DZIAŁ DYDAKTYCZNO-NAUKOWY

Fotometry Exaqua są znakomitą pomocą dydaktyczną, z której młodzież i dorośli chętnie korzystają podczas warsztatów laboratoryjnych prowadzonych w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź
Orientarium Zoo Łódź
Exaqua Trzmiel

Trzmiel

SKLEP AKWARYSTYCZNY ONLINE

„W Trzmielu fotometru Exaqua używamy do regularnego badania wody w akwariach słodkowodnych i morskich. Dzięki temu mamy pełną kontrolą nad wszystkimi parametrami. Możliwość zbadania swojej wody mają także nasi Klienci – wystarczy, że przyjdą do Salonu Trzmiela z próbką wody z akwarium!”

Exaqua Trzmiel

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
SEKCJA AKWARIUM

„Exaqua pozwala nam precyzyjne i szybko wykonywać wiele testów wody w akwariach słodkowodnych i morskich. Sprzyja podniesieniu poziomu hodowli wielu gatunków ryb i bezkręgowców utrzymywanych i rozmnażanych w akwariach ekspozycyjnych i hodowlanych naszego ZOO”

Exaqua users
Exaqua Wydział Hydrologii UW

Zakład Hydrologii

WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH UW

„Fotometry Exaqua umożliwiają nam szybkie i jednocześnie dokładne pomiary wybranych parametrów jakości wody na potrzeby działalności badawczo-dydaktycznej. Urządzenia chwalą również nasi studenci, wykonujący oznaczenia do prac licencjackich i magisterskich z zakresu hydrologii. Dzięki swojej niezawodności i solidnemu wykonaniu doskonale spisują się podczas pomiarów zarówno w laboratorium, jak i w terenie.”

Wydział Hydrologii UW

Uniwersytet Łódzki
WYDZIAŁ CHEMII

„Fotometr Exaqua jest bardzo efektywnym narzędziem pozwalającym nam w warunkach terenowych na oznaczanie kluczowych parametrów chemicznych wody.”

Exaqua Wydział Chemii UŁ
Exaqua Uniwersytet Łódzki
Exaqua Users

Łódzkie Stowarzyszenie
Akwarystów i Terrarystów

„Do fotometru Exaqua mam pełne zaufanie. Nie mam wątpliwości co do rzetelności odczytów. Cenię sobie, że mając w ręku obiektywne narzędzie pomiarowe, nie muszę polegać na wątpliwym porównywaniu kolorów ze skalą barwną.”

Exaqua Łódzkie Stowarzyszenie Akwarystów i Terrarystów

Orientarium
ZOO ŁÓDŹ

Fotometry Exaqua wspierają codzienną pracę w łódzkim Orientarium. Nie tylko umożliwiają dokładne oznaczanie parametrów wody w zbiornikach morskich i słodkowodnych,
dają także możliwość rejestracji wyników i śledzenia ich zmian.

Orientarium Zoo Łódź
Orientarium Zoo Łódź
Exaqua Plantis

Plantis

GOSPODARSTWO OGRODNICZE

„Fotometr Exaqua pomaga nam w dokładnym utrzymywaniu parametrów wody w naszych hodowlach hydroponicznych – bezglebowych uprawach roślin opierających się na pożywkach wodnych.”

Exaqua Plantis

Ferment
STUDENCKIE KOŁO
NAUKOWE BIOTECHNOLOGÓW

„Z fotometru Exaqua korzystaliśmy na naszym mobilnym laboratorium. Służył on nam do badania właściwości i zanieczyszczeń chemicznych wody. Jest bardzo szybki, poręczny i działa w każdych warunkach, nawet na środku jeziora”

logo koło studenckie Ferment
Orientarium Zoo Łódź